CZAS NA

WYNIKI RANKINGU "OPOWIEMCI" 2023

Honorujemy twórców

Plebiscyt w liczbach

0

Złożonych ankiet

0

Zgłoszonych profili

0

Ilość oddanych głosów

0

Edycja plebiscytu

Poznaj

Ostateczny cel plebiscytu

Celem inicjatywy jest oddanie narzędzi do wsparcia ulubionych twórców odbiorcom ich treści. W przypadku plebiscytu „Opowiemci” to nie wybrane jury decyduje o “wygranych”. Już w momencie nominowania twórców możemy zgłaszać KAŻDEGO, kogo chcemy uhonorować, bez względu na to, ile ma obserwujących i jak długo prowadzi swoje działania. Chcemy w ten sposób pokazać, że widzimy ich pracę, doceniamy czas, który wkładają w tworzenie swoich treści i zmotywować, by się nie poddawali.

Niniejszy raport ma na również celu pokazanie, jak wiele osób jest zaangażowanych w promocję literatury. Każda z tych osób zasługuje na ogromne brawa i docenienie.

Bookmedia odgrywają niezwykle istotną rolę w docieraniu do nowych pokoleń czytelników, plebiscyt “Opowiemci” oddaje więc głos tym, którzy swoich ulubionych twórców widzą, doceniają i im kibicują.

1

Poznaj

Nowych twórców

Zatrzymaj się na chwilkę przy każdej kategorii, zerknij nie tylko na profile zwycięzców, lecz także na pozostałych nominowanych. Odwiedź twórców, których wcześniej nie
znał_ś.

2

Wesprzyj

ich działania

Zainteresowała cię jakaś akcja / inicjatywa? Weź w niej udział! Im więcej uczestników, tym większa motywacja dla twórców.

3

śmiało

zainspiruj się!

Obserwujesz ulubionych twórców, kochasz literaturę? Również możesz dołączyć do społeczności książkowej i tworzyć inspirujące rzeczy!

Proszę

Weź to pod uwagę 🙂

Jestem pomysłodawczynią i jedyną organizatorką plebiscytu twórców. To znaczy, że samodzielnie przygotowałam analizę plebiscytu, który dzisiaj wręczam w twoje ręce. Jeżeli zobaczysz błąd w swojej nazwie lub (absolutnie niezamierzenie) twój profil został pominięty w którejś z kategorii – daj mi o tym znać!

Przygotowanie wyników to zawsze długotrwały i odrobinę stresujący proces, w którym, mimo najszerszych chęci, nie wszystko może wyjść idealnie. Dziękuję za wyrozumiałość!

Wyniki rankingu Opowiemci 2023

W sercu plebiscytu „Opowiemci” nie leży chęć rywalizacji, lecz celebrowanie wspólnego zaangażowania w promowanie czytelnictwa. Pragnę podkreślić, że każdy z Was, niezależnie od skali działania czy popularności, wnosi nieocenioną wartość do świata literatury.

Pobierasz plik PDF o wadze 29 MB

Średni czas ściągnięcia pliku: do 1 minuty

Jeżeli plik się nie pobiera, najprawdopodobniej blokowany jest przez programy typu AdBlock. Napisz do wiadomość o tytule „poproszę wyniki” (nie musisz pisać nic więcej w treści wiadomości) na: kontakt@opowiemci.com

Mecenat plebiscytu

Gratulacje! Grafiki do pobrania

    Książkonalia, plebiscyt twórców, wydarzenia i akcje?

    Bądź na bieżąco!

      Contact Us

      We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.